Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
84 hodnocení
5
83x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ž
Žaneta K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2024
Nemám sebemenší výtku. Čepičku s nákrčníkem nosíme už druhým rokem a stále vypadá stejně-bez jediné párající se nitky. Měli jsme i nádherné melounové legínky, kdy látka po x praních vypadala stále stejně, nežmolkovala, neztrácela barvu- byly to dcery její nejoblíbenější. Navíc je Nikča moc příjemná osůbka, takže za mě všemi deseti-ano. :-)
AF
Andrea Faltusová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2024
Oblečení od Sikorsky je boží. Používá kvalitni látky, nikde se nic nepare, no značka ideál. Už u ní oblékám třetího syna a budu v tom pokračovat. Doporučuji všemi deseti. 😍. Řekla bych že mi pomalu vzniká závislost 🙃.
AD
Adéla Dlouhá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Věcičky od Sikorky jsou skvělé a kvalitní! Absolutně se nedají srovnávat s tím, co najdete v obchodě. Pár věcí už jsem si nechala na dětičky ušít a určitě zase nechám, vždy je to takové pokušení, když Nikča přidá nějaký super vzor na FB stránky 🤭 Těším se až dceři na léto obleču to boží body s plameňáky. Nikča ráda poradí a celkově je ta komunikace super. Doporučuji všem, kteří mají rádi originální kousky, které vydrží déle a jejich kvalita a design je jinde než běžné obchody s oblečením 🤗
MR
Magda Raszková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Oblečení od Sikorky nakupuju pravidelně a jsem moc spokojená, vždy krásně ušité a skvěle se domluvím na osobním předání. Určitě doporučuji 🤍
PR
Petra Rucka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Byli jsme velice spokojeni jak s komunikací tak i s dodáním.
Moc krásné věcičky a kvalitně ušité.
Děkujeme a doporučujeme👍
AT
Aneta Tomiczková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
By Sikorka můžu jen doporučit, věci jsou krásné, precizně ušité, je vidět že nejsou šité jen jehlou ale i srdcem, do posledního detailu vyšperkované. Když bylo potřeba paní vždy poradila s materiálem, velikosti... Vždy skvělá domluva. Děkuji
R
Romana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Věci jsou krasne usite a velmi pekne.
B
Broňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Jsem velmi spokojená, je to krásná a kvalitní práce, mám už lacláčky, 2 trika s dlouhým rukávem. Vždy velmi dobrá komunikace 👍
JP
Jana Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Byla sem velmi spokojena jak s výrobkem tak s komunikaci 🤗
LK
Lucie Kořenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Nakupovala jsem poprvé, byla jsem překvapená, jak krásná čepička s nákrčníkem ve skutečnosti je 😍 dcerka ji v zimě naprosto milovala ❤️
D
Dorota
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Už máme pár věcí a vždycky spokojenost ❤️
NT
Naďa Trojanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Nakupuji v tomto obchůdku již několik let pro vnoučátka.Vše super,včetně přístupu paní majitelky.Patří jí velký dík.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Už po několikate jsem objednavala a jsem velice spokojena. Soft komplety vydrži i více sezon. Vše krásně ušito, poctivá práce. Velice doporučuji 🩷
P
Pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2024
Moc děkuji za krásné a kvalitní věci. Nádherná a poctivá práce dělaná srdcem.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2024
Moc děkuji paní za krásné zimní sety, dětem udělaly pod stromečkem radost. Vše na 1******
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2023
Krásné výrobky, moc doporučuji.
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2023
Moc doporučuju, výrobky jsou moc pěkné, už jich máme víc a obědnáváme dál. Veliká spokojenost ❤️
EČ
Eva Čerešňáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2023
Pro malou máme od Sikorky hned nekolik kousku a jsou moc krasne. Pekna kvalita, krasne produkty, prijemny material a mila komunikace, doporucuji.
MP
Malvina Pachlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2023
Máme od Sikorky krásné a kvalitně vyrobené kousky. Těšíme se z nich všichni. Můžeme jen doporucit. Děkujeme
A
Aneta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2023
Pořídili jsme synovi capáčky.
Super, krásné teplé a ty barvičky 🤩.
Paní moc milá a laskavá.
Doporučuji 👌
