Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
84 hodnocení
5
83x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
N
Nikol
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Chtěla bych vám z celého srdce moc poděkovat za nádherné gaťky pro moji dcerku. 🌸Už dlouho jsem hledala takové, které budou opravdu pohodlné, kvalitní a krásné zároveň – a ty vaše předčily všechna očekávání. Je na nich opravdu vidět, že jsou šité s láskou a péčí o detail.
Dcerce sedí naprosto dokonale – nikde netlačí, nezařezávají se kolem nožiček ani v pase, nedělají žádné otlaky a hlavně ji vůbec nijak neomezují. Oceňuji, že nemají ty nepříjemné tvrdé gumičky, které bývají u dětského prádla tak častý problém. Krásně zakryjí celý zadeček ne jen polovinu , nikam nelezou, neposouvají se a je vidět, že se v nich cítí opravdu pohodlně.
A ty vzory? Naprostá nádhera! ❤️ Člověk má chuť koupit všechny. Je radost podpořit někoho, kdo tvoří tak krásné a zároveň dokonale funkční věci pro děti. Moc děkujeme, určitě jsme neobjednaly naposledy. Nyní budeme číhat na zvířecí ci pohádkové vzory 🙏🌸
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2026
Kalhotky jsou super a příjemný a jemný materiál, jsme moc spokojeni... děkujeme...❤️❤️❤️❤️
A
Alena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2026
Naprostá spokojenost, příjemný materiál krásně ušito, pečlivě zabaleno. Škoda že nejde dát víc hvězdiček. Dcerka unešená ze vzorů a už máme objednané další kousky. Doporučuji !!❤️
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
Vse naprosto perfektni. Saty sedi mne i dcerce jako ulite. Konecne mam nejaky hezky kousek do satniku i presto, ze nemam miry modelky. Saty jsou prijemne, nezne. Jsem maximalne spokojena!
T
Terka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
Absolutní spokojenost 😊 Všechny kousky byly precizně ušité z kvalitních materiálů, sedí skvěle a k tomu navíc příjemná komunikace. Doporučuji všema deseti😊
S
Soňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2026
Nejlepší kalhotky. Skvěle sedí, nádherné vzory. Fajn komunikace s paní. Věřím, že do budoucna objednáme i něco dalšího z možností, co paní šije.
TŽ
Tereza Žůrková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2026
Objednala jsem poprvé a určitě ne naposledy. Zatím máme jen kalhotky,ale ty jsou naprosto super a vypadají pohodlně. Doporučuji
NO
Nikol Obdržálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
Sháněla jsem dost na poslední chvíli matchy oblečení pro mne a mé dvě děti na dovču. Sikorka se ozvala, že by stihla něco ušít a opravdu, v rekordně krátkém čase nám přišlo úžasné oblečení přímo na míru. Dámské šaty, dětské šaty a triko v hravém vzoru, velice příjemný materiál a kvalitně ušito. Nejradši bych to nikdy nesundala, už aby bylo léto a my si to mohli znovu obléct. A jako bonus velice příjemná komunikace :) určitě objednám znovu.
KZ
Kristyna Zemanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2026
Velmi kvalitní práce. Objednali jsme poprvé a určitě ne na posled.
BŠ
Barbora Šimčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.1.2026
Spokojenost, kvalitní práce, roztomilé vzory.
IR
Iveta Rucká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2025
Dnes jsme si vyzvedli již druhý balíček a třetí se nám již šije.
S věcmi od Sikorky jsme velmi spokojeni ! Softshell kalhoty s berankem úžasné! Nejsou zbytečně velké, výborný střih a hlavně design. S paní je příjemná domluva a já můžu vřele doporučit. Děkuji Rucká
M
Martina K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2025
Jiz mame par mensich kousku obleceni od Sikorky (cepice,nakrcniky). Tentokrat jsme objednali softshel. kalhoty s berankem a jsou krasne usite, material mekoucky a syn je tak vybaveny na podzim/zimu venku. Hned jsme kalhoty vyvetrali na horach…doporucujeme.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2025
Skvělá práce! 🤩 Krásně ušitá čepička, která perfektně sedí. Důkladně zabalené v krásné krabičce. A motiv vlaků a radost v očích syna - k nezaplacení 🤗Určitě jsme se neviděly naposled❤️
KP
Kateřina Pryclová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2025
Ušanka a nákrčník prišly tak krásně zabalené,že dcerka se nad ním rozzářila jako nad vánočním dárečkem!!!pak jak zjistila motiv jednorožce,málem v tom setu i spinkala 😊moc děkujeme!!!!
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2025
Doporučuji paní Nikol 😊 čepičky a nákrčník jsou nádherné. Čepičky jsou krásně teplé, na ideální 💖 určitě neobjednávám naposledy 🍀
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Moc doporučuji! Paní Nikol je velice příjemná a ochotná 👍 Ušité věci krásně sedí a jsou nadherné 😍
Určitě objednam znova 👍
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Vše skvělé. Domluva, výběr i samotné provedení. Čepice s nákrčníkem krásně sedí i vypadá. Určitě to není můj poslední nákup 👍🏼😊
A
Adéla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2025
Paní Nikol doporučuji, domluva s ní je příjemná a rychlá. Dodání bylo taky hned. Balíček krásně zabalený. Čepice i nákrčník krásně sedí, i když má dcera culík, čepice nepadá, je pěkně teploučká. Neobjednáváme naposled !! Těším se na další objednávky 😍
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2025
Moc doporučuji s paní je velmi skvělá komunikace, na všem se dá domluvit ,vše hezky vysvětlí, velký vyber látek. Po příchodu šatů pro me i dceru jsem byla skepticka ale po vyprání šatů si látka hezky sedla a šaty seděly jak mají jsem velmi spokojená určitě v budoucnu objednám znovu 😊
E
Eliška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2025
Vřele doporučuji, velký výběr látek. Byl trochu problém s doručením látky, kdy jsem si myslela, že to nestihne paní včas ušít a poslat. Nakonec se povedlo, šaty přišli. Nejdříve jsem byla na vážkách, zda mi ten střih vůbec sedne, necítila jsem se v nich nějak dobře. Nakonec je mám dnes celý den na sobě a nemůžu si stěžovat, látka příjemná, pevná, krásný motiv i barva. Dcera má stejné šaty, manžel motýlka. Jediné co, až příště objednám, určitě budu chtít delší střih pro dceru.
